HD Собівартість меду. Зустріч з експортерами 2019 ч.1

Собівартість меду. Зустріч з експортерами 2019 ч.1
00:47:14
RSS
Олег Петр
16:20
+8
Хотелось бы услышать от докладчика какие расходы он включил в себестоимость мёда в размере 25 грн/кг. На 33.35 минуте выступающий говорит, что мы делим 11 грн прибыли, хотя цена на закупку меда примерно 33—35 грн.выходит что экспортерам и заготовителям остаётся только 1-3 грн на килограмме. Таким образом, если учесть что осенью цена была 42 грн, значит экспортёры и заготовители работали в убыток, что мало вероятно.
Володимир Приходько
16:33
+5
По перше, Я не згоден з тим що мед який кристалізується більш низької якості. Це лапша. По друге який ценс говорити про собівартість? При обчисленні собівартості головним критерієм є ціна робочої сили. Порівняйте розмір мінімальної зарплати в Україні з величиною мінімальних зарплат в європейських країнах!!! В середньому в Європі вона вища на порядк Навар олігархи в Україні отримують завдяки дуже низькій ціні робочої сили. Продукт чи товар з одинаковими властивостіми повине мани однакову ціну не залежно від того в якій країні вготовлено і ким. Тобто, закупівельна ціна на український мед повинна бути однаковою крїнами Європи
Vladimir Krupa
16:52
+1
Промоніторив статистичну інформацію ЄС по імпорту меду з України. Якщо в 2017 році середня ціна була 1,75 Євро / грн., то в 2018 році обсяги трохи впали, але ціна піднялась до 1,83 Євро / кг., тобто 55 грн/кг. В той же час 90% меду на поличках в супермаркетах лежить першого гатунка. Вищого гатунка мед — це 10% за 90 грн/200 грам. Навіть якщо супермаркет заробляє 2/3 вартості меду, вигідніше продавати у себе. Інша справа що український споживач зїдає лише половину українського меду, а іншу половину треба кудись дівати.
Момот Момот
17:03
+5
Себистоимость переработки одного килограмма меда 14 грн. Многовато учитывая что себистоимость производства меда заготовители оценивают в 25 грн.
DoDg Layf
17:24
+8
пустіть на український ринок іноземних закупщиків а українські бариги нехай картошку садять.
Микола Іщук
17:25
+8
Нажаль бачу один вихід, всі спілки, братство, кооперативи повинні особисто бути експортером, цюму ніхто не забороняЄ. Впевнений зразу ж появиться і якість і кількість в тому числі більшість акаціЄвого меду піде на експорт. Маючи справедливу ціну, пасічники всі до однго обЄднаються, для чого кормити прокладки. Як що не зрозуміють цього пасічники, то кожен рік будемо наступати на ті ж самі граблі. З повагою.
Микола Зименко
17:39
+2
нема стільки перехідних залишків!!! досить грати в лохотрон!!!
Олександр Вінницький
18:22
+1
Хто в… ся? НЕВІСТКА! Вони бадяжать наш мед з китайським а винні знову ми — пасічники. Хочете сортових медів? Ніхто не буде відбирати по сортах тому що ви всеодно не заплатите, отже тому ми і відкачуємо все підряд щоб ви не могли в себе ділити на сорти ( нам то що з цього)