HD Післямова або перші підсумки та наслідки безстрокової акції бджолярів

Післямова або перші підсумки та наслідки безстрокової акції бджолярів
00:14:29

Результати безстрокової акції бджолярів 11 квітня. Що далі? Чи підемо ми на поводі у СПасУ, лідер якої скористався нагодою та практично викрав та привласнив собі всі досягнення та напрацювання. Чи по дорозі нам, пасічникам, з людьми, які нас використовують для досягнень своїх цілей? Відеоматеріал любязно надано дружнім каналом Олександра Ветряченко :

RSS
Vladimir Krupa
09:30
+4
Не здивуюсь, якщо в складі КМУ зі статусом міністерства створять бджілтницький спецорган, який буде очолений ви самі знаєте ким, і тоді він усім вам покаже, і вкаже хто, як і де повинен реєструватись, і кому та за якою ціною здавати мед. Не здивуюсь.
Іван Филипчук
09:38
+4
Ммда ;( знову «вода каламутиться»
Юрий Крамаренко
09:38
+10
Не перемайтеся. Нам завжди хочеться, щоб всі були такими, як ми. Щоб всі були активними, чесними, порядними. Але, це утопія. Людей не переробиш. Просто потрібно бути готовим до тих чи інших їх вчинків.
Ще ніхто не спростував аксіому: «Будь-яку революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а користуються її плодами запеклі негідники». Людина черговий раз показала своє обличчя.
 Важливе, що було досягнуто — це об'єднання представників різних громадських організацій. Тепер можна планувати подальші спільні тактичні кроки.
У зв'язку з великою кількістью зауважень до законопроекту, думаю, що він ще довго буде ходити по ВР і у цьому сезоні не буде прийнятий. Тому треба думати, як захиститися від потрав на рівні районів.
Держава стимулює аграріїв до вирощування ріпаку через повернення НДС.
Але ріпак це найбільша загроза для бджіл. Без бджіл не буде ріпаку. Може провести акцію «Ріпак без бджіл і врожаю»? Якщо бджолярі масово відмовляться виїжджати на ріпак?
Сергей моя пасека
09:51
+6
Стритович политик, а политика это грязное дело, и этим все сказано…
Viktor Zyakhor
10:13
+21
Висловлюю повну недовіру Стритовичу та його спілці.
Алексей Черкасов
10:17
Да дядьки, вас как тушок использовали, печально конечно, и как можно верить людям которые рассказывают власть плохая, а тут сами прибежали и пока люди стоят быстренько под шумок медаль на себя, я больше чем уверен что и рассказывал стретович вот я президент всея пчеловодов и все что вы там не рассказывайте все равно будут рассматривать предложения всея пчеловодов, короче типичный чиновник, но одно радует что на этой акции новые лица появились а значит будет сдвиг.
Volodymyr Bondarenko
11:08
+21
Многим уже понятно, что так звана «спілка пасічників' Стретовича, немає майже ніякого відношення до пасічників України. Ее надо игнорировать и она со временем сама уйдет в небуття, и називать їх треба, так звана''спілка пасічників '' Стретовича.
Volodymyr Bondarenko
11:15
+3
Ви, молодці! Браво!
Volodymyr Bondarenko
11:18
+11
І всі хто там був, теж молодці.
Антон Гончаренко
12:04
+8
У меня вопрос. Какого Стретовычу дали слово и почему его и шайку лейку которая была с ним тупу не остановили…
Пчеловодство -azov _pchel
12:48
+2
Меня удивило то, что мужика который говорил дело выталкивали, а Стретовичу зрадныку дали слово ну, а теперь начинаете оправдываться.не хорошо получается.
yari korj
13:13
+10
Не має довіри Стритовичу
Анатолий Ольшанський
13:47
+8
Підтримую і буду підтримувати вашу справу щодо захисту бжіл від потрави пестицидами. Дякую за організацію акції.
Юра Коваль
16:13
+2
В пеньок ту спілку з таким лідером.йому не бджоли в душі, а мертві американські президенти…
Олексій Плахотнюк
18:13
+5
Шановні колеги пасічники ні в якому разі за пана Стретовича не потрібно голосувати на парламинський виборах, ця влада себе показала і вона вже в минулому
Bee Land Ukraine
22:09
Всім дякую, то був у Києві
Якщо буде позитивний результат від походу Стретовича в кабмін, то ваша коментарі недоречні… Немає значення хто робить, аби робилося на користь пасічників…
Igor Kirienko, Ukraine, Kiev
22:53
+2
Шайку Стретовича — нафиг!
Igor Kirienko, Ukraine, Kiev
22:57
Стретович — шушера хитрожопая.
михайло бєга
23:34
+2
Стретович сіє розбрат в товаристві лише своїм ігнором думки інших, його намір вести свою гру для досягнення власних інтересів, все його оточення лише в подтанцовці, здалеку він виглядає на дурня, а глибше, це той паразит якого не так одразу побачиш, но смоктатиме до останнього.
Влад Штопенко
08:45
+1
Стретовичу недовіру!!!