HD Увага! Національний конкурс медів для участі в APIMONIA 2019

Увага! Національний конкурс медів для участі в APIMONIA 2019
00:07:36

Терміни подачі зразків і проведення Національного конкурсу
 30 червня – крайня дата, до якої необхідно надати зразки для НМК до Організаційного комітету.
Зразки необхідно відправити Новою Поштою, відділення Проліски (Київська область), отримувач Іванченко
Віктор (тел.067-216-40-51)
 3-4 липня – проведення НКМ, визначення зразків, які буде відправлено на APIMONDIA 2019.
 20 липня – конкурсні зразки повинні бути отримані Організаційним комітетом APIMONDIA 2019.

RSS
Юрий Овдиенко
06:55
+1
Терміни подачі зразків і проведення Національного конкурсу
 30 червня – крайня дата, до якої необхідно надати зразки для НМК до Організаційного комітету.
Зразки необхідно відправити Новою Поштою, відділення Проліски (Київська область), отримувач Іванченко
Віктор (тел.067-216-40-51)
 3-4 липня – проведення НКМ, визначення зразків, які буде відправлено на APIMONDIA 2019.
 20 липня – конкурсні зразки повинні бути отримані Організаційним комітетом APIMONDIA 2019.
Юрий Овдиенко
11:06
Шановні Друзі!
Як Ви, мабуть, знаєте, в вересні цього року Українська делегація буде приймати участь в Всесвітньому бджолярському форумі APIMONDIA 2019.
Наше перше спільне маленьке досягнення – вперше на APIMONDIA Україна буде представлена єдиним Національним стендом, який буде презентувати нашу медову галузь.
Співорганізаторами Національного стенду виступають Асоціація переробників і експортерів меду України, а також Спілка пасічників України.
В рамках Національного стенду заплановано проведення декількох заходів, спрямованих на демонстрацію можливостей, досягнень та переваг української медової галузі.
Одним із таких заходів заплановано представлення зразків українського меду на всесвітньому конкурсі медів, який проводиться в рамках APIMONDIA.
Для реалізації цього Організаційний комітет Національного Українського стенду на APIMONDIA 2019 оголошує про Національний конкурс для відбору кращих зразків українського меду, які будуть представлені на APIMONDIA 2019.
Наша ідея – відібрати найкращі зразки українського меду, які зможуть продемонструвати якість, можливості і потенціал української медової галузі.
ЩО ВАЖЛИВО! Ми хочемо відібрати і передати на конкурси меди конкретних ПАСІЧНИКІВ.
І якщо за результатами конкурсу якийсь мед отримає відзнаку, а ми впевненні, що так буде, така ВІДЗНАКА БУДЕ НАЛЕЖАТИ КОНКРЕТНОМУ ПАСІЧНИКУ.
Що також важливо, основні витрати на проведення Національного конкурсу, а також витрати на представлення відібраних зразків на APIMONDIA 2019, бере на себе Організаційний комітет Національного стенду. Пасічник, який бажає прийняти участь в Національному конкурсі, повинен лише надати зразок свого меду в Організаційний комітет.
Просимо Вас поширити інформацію про Національний конкурс медів серед пасічників – членів Ваших об’єднань, а також посприяти залученню пасічників до участі в конкурсі.
Національний конкурс медів – не є ініціативою окремої компанії чи Асоціації експортерів. Це ініціатива, яка спрямована на покращення сприйняття та підвищення цінності українського меду в світі.
У вкладених файлах – Регламент проведення Національного конкурсу, а також Анкета учасника.
В разі необхідності за додатковою інформацією про умови участі в конкурсі, а також з інших питань Національного стенду, звертайтесь любим зручним способом:
• в особисті повідомлення на сторінці ФБ Асоціації експортерів меду
• на пошту
• любим зручним способом безпосередньо до мене
З повагою,
Віктор Іванченко.

Рекомендуем товары из интернет-магазина

Нуклеус на 6 р. Рута (230 мм) пенополистироловый
Используется на пасеке для вывода маток на полную рамку, производства отводков, поимке роёв, зимовке маток, зимовке небольших семей, транспортировке отводков и т.д. Улей делится перегородкой на два маткоместа, имеет два летка в разные стороны.
Нуклеус на 4 отделения, с рамками
Нуклеус для вывода пчелиных маток на 4 семьи. В каждом отделении - 3 мини-рамки + рамка-кормушка для корма. Для каждого отделения предусмотрен отдельный леток.
Нуклеус деревянный на 1 семью
Нуклеус - небольшой улей для выведения, содержания матки и небольшого количества пчел. Поскольку осеменять маток в условиях большой пчелиной семьи невыгодно, для расширения пасеки формируют нуклеусные улья, где получают новых маток и хранят запасных.
Рогатый улей (улей Паливоды) на 6 корпусов
Материал - сосна. Толщина доски - 22 мм. Состав улья: - Глухое дно с деревянным летковым заградителем. - Корпус на 8 магазинных рамок (145 мм) - 6 шт. - Крыша (без металла).
Улей на 10 рамок Рута, проваренный, с фальцами (липа)
Улей с 4 корпусами на 10 рамок Рута. Изготовлен из липы высшего сорта. Толщина доски - 30 мм. Фальцевый. Дно улья сетчатое (гигиеническое).
Улей на 10 рамок Дадан, проваренный, с фальцами (липа)
Улей с корпусами на 10 рамок Дадан, из липы. Поставляется в собранном виде. Изготовлен из липы высшего сорта. Толщина доски - 30 мм.
Дно глухое для ульев на 10 рамок, проваренное, из липы
Дно глухое для фальцевых корпусов, рассчитаных на 10 рамок. В передней части прорезан леток. Проварено в парафине. Пропитка защищает древесину от возникновения «синевы», гниения, поражения вредителями, придает грязе- и водоотталкивающие свойства.
Днище гигиеническое Дадан, окрашенное W1022000
Дно высокое гигиеническое, на 10 рамочный улей Дадан. Выше стандартного дна на несколько сантиметров. Посередине дно имеет большой проем закрытый сверху противоварроатозной металлической решеткой.
Вощина под рамку Дадан 1 кг (12-13 листов)
Цена за 1 кг вощины. В 1 кг вощины - 12-13 листов. Вощина под рамку Дадана-Блатта имеет размер 410*260 мм. Ячейки - полумаксимум. Изготовлена из натурального стерилизованного воска, без добавок.