HD Спілка Пасічників України (СПасУ) проведення ради 21.01.19, ч1, Початок, Підсумки З'їзду

Спілка Пасічників України (СПасУ) проведення ради 21.01.19, ч1, Початок, Підсумки З'їзду
01:11:27

21.01.19 відбулася Рада Спілки Пасічників України. Підвели підсумки роботи З'їзду, проговорили плани та напрямки роботи, дали оцінку деяких дій. Сподіваємось, що YouTube-канал Спілки Пасічників України буде корисним як для пасічників, так і для усіх відвідувачів каналу.

RSS
Іван Филипчук
08:43
+1
Дякую за відео. Булоб добре висвітлювати ВСІ можливі робочі моменти СПасУ, щоб небуло дурних розмов, що нічого неробиться.
Олександр Адамович
08:47
+3
Не зрозуміло, вибрали голову ревізійної Галдіна А.В але стара гвардія ( Юхно) привикла керувати не як не вгамується, соромно. Миколаїв і Дніпро найкращі.
FABRO
12:29
+3
Дякую за відео! Чим більше буде інформації про діяльність спілки, тим краще буде для спілки!
Просто Олександр
17:44
+1
Добре коли йде відеофіксація ключових заходів спілки. Дякую за це. Успіхів СПУ. В єднані сила!
Юрий Крамаренко
19:03
+2
И грустно и смешно.
Грустно, что если бы не 2019 год на календаре, то я бы решил, что попал на заседание парткома в СССР. Та же обстановка, те же манипуляции, те же активные защитники «чести и достоинства партии», то же коллективное «одобрям» и то же «молчаливо опустившее головы, большинство».
Вместо того, чтобы проанализировать причины неудовлетворительной оценки крупнейшими областными и районными организациями работы РУКОВОДСТВА (!) СПасУ, обсуждение было переведено на личность одного «зачинщика», обсуждены его заслуги и психика. Известный прием «показательной порки» для всех других инакомыслящих и, прозвучавшее предупреждение, из уст одного из вице-президентов, что в уставе есть статья об исключении из членов за «нанесение морального ущерба организации», т.е. за мнение, «отличное от мнения руководства партии»!
Смешно, что этот «междусобойчик», представляющий лишь 0,5% всех пасечников Украины, во главе с «главным пасечником Украины», так надувает щёки и разбрасывается известными пчеловодами и матководами, крупными областными и районными объединениями, будто за дверью на вступление в СПасУ стоит огромная очередь желающих!
Юрий Овдиенко
21:09
+2
Канал має назву " Спілка пасічників України" а сама організація СПасУ. Це дві різні організації, і в мене складається враження що данна спілка соромиться своєї назви.
Юрий Овдиенко
21:42
+1
Пане Нагорнюк В.І. Білоцерківську спілку непотрібно було просити два роки про вступ у обласну спілку. Потрібно дивитися сайт Реєстр громадських об'єднань, то Білоцерківська спілка була на установчих зборів спілки, і вона з дня реєстрації є повноцінним членом «Київської обласної спілки пасічників».
Юрий Овдиенко
21:43
Дуже неякісний звук
Юрий Овдиенко
21:59
+1
Пане Л.І. Веред Закон України про громадські об'єднання 2013 року давав можливість змінити статут згідно цього закону. А Ви розвалили СПУ і це на ваші совісті. Я член ревізійної комісії СПУ і в мене є достатньо документів щоб це стверджувати, і є ще багато жевих світків які це можуть підтвердити
Александр Васильев
00:55
+1
Спасибо за видео, постарайтесь не чистить комментарии, а также не отключать такую функцию. Мне тоже не нравиться отсутствие оппозиция внутри структуры, критика должна быть. Также не мешало подписываться под комментариями ФИО кто их пишет от СПУ если это возможно. Плодотворной работы ждем новых видео.
Petro Vergeles
21:51
Нагорнюк В.І.оцінив мене (раніше так само він оцінював Овдієнка Ю.Ф.) у вартості одніє пачки вощини від Домбровського В.П., тим самим прорекламував хорошу якість вощини і підтримав мене тим, що я ще не впав у ціні. Якби пан Нагорнюк прирівняв мене до вартості пачки вощини, яку він випускає, то я вважав би це за образу і приниження моєї честі і гіднотсі тому, що якість його вощини дуже низька (хто не вірить подивіться ролик Овдієнко Ю.Ф.«якою буває вощина»).
Валерий Дудник
23:13
Спилка це для членив спилкы а не для всих пасичныки… ПАСИЧНЫКЫ И КОЗА НОСТРА… Ч НИ ТИЛЬКЫ БЖОЛЯРИ СТРЕТОВЫЧ БУВ ЧЛЕНОМ КПРС/…