HD Потрави бджіл 2019. Будемо чекати чи попередимо?

Потрави бджіл 2019. Будемо чекати чи попередимо?
00:05:01
RSS
Бджолярський Вісник
00:40
+8
Будь ласка, поширте це відео!
Анатолий Ольшанський
04:05
+7
Підтримаю, буду приймати участь.
Валентин Ковалев
08:32
+2
Полностью согласен и поддержую. Хотя мало в это верю учитывая то что творят наши власть имущие. Они латафундисты.
Моргунов Сергей
10:18
+3
11 квітня о 10:00 біля кабміну — приїдемо!
Григорий Маляр
10:57
+1
Підтримую!
Алексей Черкасов
11:00
Интересно будет теперь посмотреть что будут вещать наши «мега» блогеры то кричали что это Овдиенко и мы не пойдем, а что теперь будут кричать чтоб не поддержать, трудное экономическое состояние, выставки, пляски, гуляски, работа в поле, но вы езжайте мы с вами!
Алексей Черкасов
11:11
+2
Коментов не много, но все же, люди вы если будете только выписывать «поддержую, молодцы, правильно,» а при этом сидеть на жопе дома ровно и рассказывать это та, или не та спилка, тот или не тот человек собирает, то не чего эта инициативная группа не сделает сама, а то у нас сука выходит так, что все за мир во всем мире, но только лучше чужими руками.
Володимир Приходько
11:36
+3
Одна з пропозицій аграріїв для захисту бджіл від вотрав: «зобов»язати пасічників вивозити бджіл на віддаль не менше як за 10 км від полів які обробляються" !!!??? Що говорить «влада»? _ Народу потрібен хліб а без меду можна прожити. справжний закон може з'явитисьтоді коли почнуть горіти ріпак на полях і з неба падати літаки!!!
Андрей Бойко
12:24
+2
Підтримую!
Медпрацівник
13:49
+1
Підтримую, в нас ситуація досить тривожна: дрібні фермери засіяли рапс по 30-100 га. хто і як буде обробляти страшно уявити!
IVAN GORDIY
13:51
Есть это обращение в текстовом варианте? (сокращенная версия)
Хочу разместить на сайте
Юрий Овдиенко
15:16
З перерахованих пунктів Головою ГС влада, при зустрічі 5 жовтня під час Акції, пообіцяла виконати тільки один це «За рахунок постанови № 413 КМ проводити дослідження в разі отруєння бджіл». По іншим зачитаним пунктам, влада не обіцяла їх виконати, це вже Ваші Видумки. Це заявляю я Овдієнко Ю.Ф. Голова «Асоціації бджолярів України» і організатор Акції 5 жовтня 2018 року та один з представників на тих переговорах. Колеги не обіцяйте пасічникам те що не обіцяла мені влада. І хочу запитати Вас, де Ви були 5 жовтня, коли Асоціація цю Акцію організовувала, а тепер навіть непоререджуєте про наступну Акцію. Ваші дії в моїх очах шани Вам не роблять.
Юрий Овдиенко
15:56
Колеги авіаційні обробки заборонені, подивіться мої коментарі несодрагайте повітря
Стационарная Пасека Владимира
17:13
Лайк
ПАСЕКА ОВЧАРУКА
19:13
+1
Підтримую
віталій довгий
20:21
+1
хмельничина також підтримує.
Petro Vergeles
20:53
+1
Шановні пасічники! Звернення голови В ГС «Пасічники України проти пестицидів» Лимаря Богдана Федоровича було схвалено на конференції спілки в Білій Церкві 10.02.2019р. Проблеми пов'язані з загибелю бджіл від отруєнь пестицидами нікуди не ділися і вони торкаються кожного, у нас загальна біда і нам потрібно об'єднати свої зусилля для більш потужньої акції протесту. Усі наші звернення ми направляємо до прем'єра і будемо вимагати зустрічі з ним. Звертаюся до громадських спілок, небайдужих пасіічників долучитися до акції протесту, зробити усе від нас залежне, щоб унеможливити знищення бджіл. Можливо нам ще не один раз прийдеться гуртуватися і проводити подібні акції. Тільки наполеглівостю і небайдужістю ми разом зможемо вирішувати дуже багато проблемних питань які накопилися за багато років.Борітеся — поборете, Вам бог помогає!.. Співорганізатор ініціативної групи Вергелес Петро Григорович тел.097 352 76 15
Александр Коваль
21:37
Пестици́ды — химические средства, используемые для борьбы с вредителями и болезнями растений, а также с различными паразитами, сорняками, вредителями зерна и зернопродуктов, древесины, изделий из хлопка, шерсти, кожи, с эктопаразитами домашних животных, а также с переносчиками опасных заболеваний человека и животных.

А давайте еще и вакцины всякие запретим!!!
Олександр Лотецький
21:57
Підтримую
Юрий Крамаренко
01:11
Повністю підтримую цю акцію.
На відміну від минулорічної, яка була просто демонстраційною і декларативною, тепер повинні бути висунуті конкретні вимоги, які вже були передані в Дерпродспоживслужбу, до Міністерства, в Кабмін, в Верховну Раду, але які лежать там без руху.
 Кабмін повинен негайно видати постанову про перегляд реєстрації неонікотиноїдів та інших заборонених в ЄС, небезпечних для бджіл отрутохімікатів.
Кабмін повинен зробити оргвисновки по недбалої бездіяльності Держпродспоживслужби, преведшей до масових потрав бджіл в 2018 р. і вжити заходів щодо недопущення потрав в 2019 р.
 Кабмін може своєю постановою зобов'язати аграріїв попереджати про проведення хімобробок через програму «Гранд Експерт».
Необхідно вимагати також від депутатів якнайшвидшого прийняття, зареєстрованих у Верховній Раді змін до законів про захист бджіл від потрав.
Якщо не відстоїм свої права і вимоги, то грош нам ціна в базарний день! І тоді готуємось до ще більших потрав.