HD Жар загрібати краще чужими руками або моя хата скраю

Жар загрібати краще чужими руками або моя хата скраю
00:25:16

Давайте будемо українцями а не хохлами з анекдотів. Не надійтеся, що біда завжди буде минати Вашу пасіку. Від потрав бджіл ніхто не застрахований. Ця загроза так і буде висіти над нами, якщо ми не будемо вживати всіх можливих заходів, щоб захиститись та попередити лихо в майбутньому. Для цього потрібно об'єднатись та спільно попрацювати.

RSS
Александр Коваль
00:18
NIK75
00:49
+3
Треба апилювати уже до нової влади, бо с цими все уже ясно.
Славик Зятьков
01:00
Якого числа акція?
BeeOLOgy
01:56
+1
Пане Третяков вам стільки рокіа а ви наївні, ви кажете що ми повинні клянчити свої права на нормальне життя і здоров'я, а може нам послати вас і всіх шайку крикунів. Та з нас європа смієтся щоб ми ходили і нили за наші конституційні права — так сьодня ми є а завтра що. А ще гроші… чим ви там займаєтесь
Иван Царевич
02:56
+4
Нас пока никто не трогает… мы сами выдумали себе регистрации с этими абсолютно безсмысленными паспортами и анализами…
Maks Denisenok
07:19
Скажыте про ново созданую Биржу Фабро рекламировал.
RAMZES
07:30
Тут до лаборатории 100 км нет чем поехать паспорт пасеки отметить, в Киев тем более.
Владимир Гончар
08:01
+4
Гражданин Тереньтьев. полностью поддеоживаю Ваши слова. дай бог Вам сил в этой борьбе. При отсутствии в нашей стране граждаского общества. что то изменить для улучшения жизни самих граждан очень тяжело. не сдавайтесь. наше восточно-совковое наследие как камень. хрен сдвинешь. но кому то. это делать нужно. Спасибо Вам за это.
Vitalii Scherba
08:54
+3
Приїдем обовязково полтавщина
Анатолій
10:10
Доброго дня. Я хочу сказати що я повністю Вас підтримую. Як на мою думку районним спілкам потрібно зібрати № телефонів людей які мають пасіки (вси хто має бджіл незалежно від того входить людина до спілки чи ні) та фермерів аграріїв так можна проводити оповіщення по смс чи соц.мережах пасічників чи зацікавлених людей про обробку полів чи інщі заходи наприклад 11 квітня. данні про пасічникув та фермерів можна дізнатися в сільських та міських радах. Я знаю що це не новина так що не нападайте зразу а давайте пропозиції і почнемо з малого. А 11 квітня треба їхати. Дякую за відео.
BeeOLOgy
10:32
Каже ш Вам спілка може тільки «совітовать», ніяких різких кроків. Кароче кажучи далеко нам ще до розуміння того що ми робим чи тим більше повинні
Wolodymyr Bondarenko
11:15
Машину есть где припарковать? Что б недалеко, и не нарушая пдд, парковать на окраине и добираться на метро не хочется.
Александр Троценко
11:22
+2
Так контроюючий орган райпотребспілка загрібає жар чужими руками, причому конкретно самі нічого не роблять, мета у них- дармовий мед і регістрація і ніяких програм в захисту ні споживачів ні виробників, тільки все ускладнюють.Необгрунтована, фіктивна регістрація та інше. В YouTube є відео, де представник райпотребспілки говорить, що протрава це несчасний випадок, от і думайте .?.. Закупка меду 33 грн за 1 кг, молоко 5 грн за 1л, та інше, прожитковий мінімум 4317 грн, пенсія 2037 грн, комунальні до 2000 грн, газ 8 500 грн був 4 500, на 24.03 2019 рік. От і думоємо що робить, чи загрібать жидів чи вила брать, та Укаїну від клоунів захищать.
Григорий Лещенко
23:06
Сергей Алексеевич во многом все правильно сказано, но зачем хаять большущую работу СПаСУ разработан проэкт закона, зарегистрирован в Веховном Совете ВЫ конечно будете безмерно рады если его не примут, но я уверен что этот закон будет принят возможно с некоторыми изменениями, в каждом вашем видео затронута СПаСУ и в каждом видео вы напоминаете о том что спилка не правомощна насчитывает мало членов, Вам бы конечно хотелось чтобы вашему примеру последовали и другие члены СПаСУ, но поверте Ваш поступок выглядел позорно предательски, надо бороться отстаивать свое, Вы действительно стали на путь аппозицинера, правильно вами сказано ВИНОВАТ ТОТ КОГО НЕТ это действительно так, кого должен предупредить фермер если в радиусе 10 км от обрабатываемого поля нет ни одной пасеки протестовать надо не против пестицидов, а против не правомерного их применения, в наше время ни одно приусадебное хозяйство без них не обходится давайте сами себе запретим обрабатывать картофель от колорадского жука. Извените за прямоту я счатаю вы заняли не правильную позицию к СПаСУ. На акции 11 апреля планируем быть Донецкая обл ГО " Лиманське добровільне товариство бджолярів «Бджілка» члени СПаСУ.
Нік Нік
23:08
Дякую за заклик приїхати. Ми мусимо бути разом і підтримувати акцію.
Igor Kirienko, Ukraine, Kiev
12:36
+1
Стретович всё пересрал и перепаскудил в погоне за властью и быстрым обогащением.